godziny pracy urzędu:
Pn.: 8:00 - 16:00, Wt.-Pt.: 7:00 - 15:00
ul. Racławicka 12
32-200 Miechów
tel.
41 382 11 10
powiat@miechow.pl
Strona główna/Powiat/Organizacje pozarządowe

Organizacje pozarządowe | Starostwo Powiatowe w Miechowie

Organizacje pozarządowe

"Kierując się zasadami partnerstwa, efektywności, jawności i pomocniczości, respektując odrębność i suwerenności zorganizowanych wspólnot obywateli, Rada Powiatu Miechowskiego uznaje ich prawo do samodzielnego definiowania i rozwiązywania problemów, w tym także należących do sfery zadań publicznych i w takim zakresie współpracuje z tymi organizacjami, a także wspiera ich działalność w zakresie przewidzianym w programie". - z przyjętego Programu Współpracy Powiatu Miechowskiego z Organizacjami Pozarządowymi.

Cele Programu Współpracy Powiatu Miechowskiego z Organizacjami Pozarządowymi:

  • Kształtowanie ładu społecznego w środowisku lokalnym poprzez budowanie partnerstwa między administracją publiczną i organizacjami pozarządowymi.
  • Integracja podmiotów polityki lokalnej, umocnienie lokalnych działań, stworzenie warunków dla powstania inicjatyw i struktur funkcjonujących na rzecz pełniejszego zaspokojenia potrzeb społecznych.

OGŁOSZENIE Zarządu Powiatu Miechowskiego w sprawie: przeprowadzenia konsultacji projektu „Programu współpracy Powiatu Miechowskiego z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2020”

Pliki do pobrania

Kategoria: powiązane pliki [4]
Format Nazwa pliku Rozmiar Pobierz
pdf USTAWA z dnia 24 kwietnia 2003r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie 125.22KB Plik: USTAWA z dnia 24 kwietnia 2003r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie
pdf Wykaz stowarzyszeń i organizacji pozarządowych zarejestrowanych na terenie powiatu miechowskiego 107.4KB Plik: Wykaz stowarzyszeń i organizacji pozarządowych zarejestrowanych na terenie powiatu miechowskiego
doc Opis dokumentu księgowego 14KB Plik: Opis dokumentu księgowego
doc Sprawozdanie z wykonania zadania publicznego 158.5KB Plik: Sprawozdanie z wykonania zadania publicznego

 

 

do góry