Powiat MiechowskiPowiat Miechowski
Powiat Miechowski

Biuletyn Informacji Publicznej Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej Zarządzanie Kryzysowe Mapa strony

Zarząd Powiatu

 

Starosta - Jacek Kobyłka

Jacek Kobyłka

Starosta

Absolwent Akademii Rolniczej (obecnie UR) w Krakowie – Wydział Techniki i Energetyki Rolnictwa; studia podyplomowe (eksploatacja maszyn i zarządzanie oświatą); nauczyciel ZSR i dyrektor Gimnazjum w Książu Wielkim; radny Rady Powiatu Miechowskiego kadencji 2014 -2018.

Wicestarosta - Paweł Osikowski

 

Paweł Osikowski

Wicestarosta

Absolwent Akademii Rolniczej (obecnie UR) w Krakowie – Wydział Techniki i Energetyki Rolnictwa; studia podyplomowe z zakresu Administracji Publicznej na Wydziale Prawa i Administracji UJ w Krakowie; radny Rady Powiatu Miechowskiego 3. kadencji od 2006-2018; w latach 2010 – 2014 także członek Zarządu Powiatu;  członek OSP w Zagorzycach.

Członek Zarządu - Piotr Grządziel

 

Piotr Grządziel

Członek Zarządu Powiatu

Absolwent WSP Kraków (romanistyka); nauczyciel języka francuskiego w Zespole Szkół Nr 1 w Miechowie; studia podyplomowe na Wydziale Zarządzania AGH w Krakowie i wyższe studia specjalistyczne „DESS CAATE” na Uniwersytecie w Lille (Francja); prezes Zarządu Miejsko - Gminnego PSL w Miechowie.

Członek Zarządu - Wojciech Domagała

Wojciech Domagała

Członek Zarządu Powiatu

Absolwent studiów specjalistycznych Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie z zakresu administracji i bezpieczeństwa publicznego, magister politologii na Akademii Świętokrzyskiej w Kielcach, studia podyplomowe na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie o specjalności Zarządzanie Kapitałem Ludzkim. W latach 2008-2018 I Zastępca Komendanta Powiatowego miechowskiej Policji. Obecnie Prezes Zarządu Emerytów i Rencistów MSW w Miechowie.

 

Członek Zarządu - Rafał Pawlik

 

Rafał Pawlik

Członek Zarządu Powiatu

Absolwent Akademii Rolniczej (obecnie UR) w Krakowie – Wydział Techniki i Energetyki Rolnictwa, studia podyplomowe na Uniwersytecie Humanistyczno- Przyrodniczym w Kielcach - „Zarządzanie Zasobami Ludzkimi”, w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej - „Zarządzanie Bezpieczeństwem i Higieną Pracy” oraz na Akademii Górniczo Hutniczej w Krakowie - „Zarządzanie Nieruchomościami”. Radny Rady Powiatu Miechowskiego w latach 2006 – 2010, zawodowo pracownik korporacji międzynarodowej na stanowisku Kierownik ds Projektów.