Powiat MiechowskiPowiat Miechowski
Powiat Miechowski

Biuletyn Informacji Publicznej Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej Zarządzanie Kryzysowe Mapa strony

Zarząd

 

Marian Gamrat

Marian Gamrat

Starosta

Absolwent Wydziału Rolniczego Akademii Rolniczej w Krakowie, mgr inż. rolnik, wieloletni pracownik instytucji obsługującej rolnictwo. Były Kierownik Biura Powiatowego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, radny III, IV i V kadencji.

 

Jerzy Pułka

Wicestarosta

Absolwent Akademii Pedagogicznej w Krakowie (historia); dyrektor Zespołu Ekonomiczno - Administracyjnego Szkół w Gołczy i Samorządowego Zespołu Edukacji Urzędu Gminy i Miasta w Miechowie; prezes Zarządu Powiatowego PSL w Miechowie.

 

Piotr Grządziel

Członek Zarządu Powiatu

Absolwent WSP Kraków (romanistyka); nauczyciel języka francuskiego w Zespole Szkół Nr 1 w Miechowie; studia podyplomowe na Wydziale Zarządzania AGH w Krakowie i wyższe studia specjalistyczne ,,DESS CAATE" na Uniwersytecie w Lille (Francja); prezes Zarządu Miejsko - Gminnego PSL w Miechowie

Anna Werys

Członek Zarządu Powiatu

Absolwentka Prywatnej Wyższej Szkoły Ochrony Środowiska w Radomiu, wykształcenie wyższe techniczne (ochrona środowiska), trzykrotna radna Rady Powiatu Miechowskiego - kadencji I, IV i V, wieloletni pracownik administracji samorządowej w UG w Kozłowie.

 

Adam Motyka

Członek Zarządu Powiatu

Absolwent technikum rolniczego, rolnik, wiceprezes OSP w Przesławicach, członek ZG Prezydium OSP Miechów i radny IV i V kadencji.